top of page

Den otevřených dveří v naší školce v Kosteleckých Horkách

25. 4. 2024 od 14 do 18h

Aktuálně jsme si pro Vás a Vaše děti připravili den otevřených dveří, kdy se k nám můžete přijít podívat, popovídat si, seznámit se s námi a pohrát si. Můžete si tak projít prostředím naší školky na vlastní kůži a naživo. Pokud už teď máte jasno, neváhejte, stáhněte si přihlášku a tu nám na dni otevřených dveří můžete přinést. 

Čím je naše školka výjimečná? Kromě jiného především tím, že vzhledem k menšímu kolektivu můžeme mít ke každému dítěti individuální přístup. A také díky postupné adaptaci dětí dochází k jejich osamostatňování a odloučení především od maminek pozvolna a v jejich tempu tak, aby děti i rodiče byli spokojeni. 

Další výhodou je, že za pěkného počasí máme k dispozici opravdu obrovské prostory  kousek do polí, luk a strání a také do lesa, takže s dětmi dokážeme strávit celý den na čerstvém vzduchu. Chodíme ven i skákat do kaluží a pokud se stane a chytne nás déšť, i s tím si umíme poradit. Ve vytápěných prostorách naší školky umíme zajistit i za chladna nebo za deště dětem příjemné prostředí pro hraní a pro tvoření. 

Součástí dnešního setkání bude i šipkovaná s hledáním pokladu!

DOD obdélník 2504.jpg
mas nad orlici.jpg
bottom of page