top of page

Vítejte na stránkách lesní komunitní školky Děti z Teepee

Kurz Respektovat a být respektován

S příchodem nového roku jsme se i my rozhodli postavit novým výzvám. Rádi bychom Vás proto pozvali na kurz, který jsme se ve spolupráci s lektory Respektovat a být respektován pro Vás rozhodli uspořádat. Vše potřebné včetně podrobného programu vidíte vpravo.

Rádi byste na kurz, ale nevíte, co s dětmi? Kojenci mohou jít s Vámi a pro starší děti se nám podařilo domluvit hlídání.

 

Podstatná informace je, že je pouze pro omezený počet účastníků. Proto neváhejte s přihlášením, pokud Vás tento kurz zaujal. 

Hlavní lektor kurzu je Soňa Kazda. 

Kdy: 25-26. březen 2023

         01-02. duben 2023

 

Kde: Mateřské centrum Tykadlo,  Vysoké Mýto

 

Cena: 4900,-  přihlášení v únoru a v březnu

Respektovat letáček.jpg

Aktuálně

Aktuálně hledáme nové prostory, kam se budeme moci přestěhovat. Pokud víte o nějakém pozemku (louka, sad, zahrada, les) v okolí Vysokého Mýta, neváhejte nás kontaktovat nejlépe na emailu predseda@detizteepee.cz. Bylo by dobré, kdyby byl pozemek kousek od lesa. Není podmínkou elektrika, voda ani chatka, ale určitě toto bude přínosem. Za Vaši pomoc děkujeme!

Výzva 15 minut spolu 

1.png

Rozhodli jsme se vzájemně se podpořit a vytvořit výzvu, která nám pomůže trávit více kvalitního času s našimi dětmi. Vytvořili jsme pro vás přehlednou tabulku, kterou si můžete vytisknout a v našem blogovém článku se dozvíte více o tom, k čemu je to vlastně dobré a proč jsme se rozhodli vytvořit tuto výzvu. 

Akce v Teepee

Pozvánka na setkání s rodiči (1).png

Ahoj všichni. Rádi bychom Vás pozvali na setkání pro rodiče a zájemce o naši školku. Proběhne 2.3. od 16:00 opět v kavárně Berenika. Budeme moc rádi, když nám napíšete, že dorazíte, abychom věděli na koho se můžeme těšit. Pište do komentáře nebo na email deti.z.teepee@gmail.com. Budeme se na Vás těšit. :)

Kopie návrhu Kopie návrhu oznámení brigáda 2 (4).png

I v letošním roce musíme pořádat brigády. Čeká nás stěhování na trvalé místo, sběr dřeva, řezání dřeva a spoustu dalších menších činností. Společná práce je jedním z nejlepších způsobů jak se lépe poznat. Aby naše brigády nebyli chaotické rozhodli jsme se, že je budeme pořádat každou 3 sobotu v měsíci. Počínaje 18.2. Pokud chcete prožít dopoledne nebo odpoledne na čerstvém vzduchu, lepe nás poznat a svým zapojením nám pomoci, napište nám na email deti.z.teepee@gmail.com.

Chcete nás finančně podpořit?

V současné chvíli jsme na prozatimním místě, nicméně nákladů máme více než dost. V poslední době nás nejvíce peněz stálo stěhování a nové dřevo na zimu. Také jsme museli do chatičky pořídít nová kamna, protože ta současná jsou velmi stará a neudrží teplo. 

Co se týče budování zázemí, na jaře hledáme pozemek, kde bychom mohli dlouhodobě zakotvit. Proto také co nejvíce šetříme abychom na novém místě mohli pořídit maringotku nebo něco podobného, co bude vyhovovat konkrétnímu místu. 

Protože, se nám neosvěčil crowdunfing ani veřejná sbírka pouze sdílíme číslo našeho účtu. Pokud nás chcete podpořit, pošlete libovolnou částku s poznámkou dar. 

 

Za jakýkoliv příspěvek budeme velmi vděčni.  2502209874/2010

Stanu se sponzorem / partnerem Dětí z Teepee

Líbí se vám náš záměr? Chcete nás nějak významěji podpořit finančně nebo materiálně?
Rádi byste se stali našimi sponzory nebo partnery?
Kontaktujte nás emailem: deti.z.teepee@gmail.com

Teepee Blog

Naše vize

Vizí našeho projektu je vytvořit lesní školku, která bude inspirována principy  alternativních přístupů lesních, Montessori a Waldorfských pedagogik.

Ceník

Zaujal vás náš projekt a rádi byste svěřili své děti do rukou našich průvodců? 

Spolek 

Na tomto místě jsou k dispozici naše stanovy, výroční zprávy a jiné dokumenty týkající se spolku. 

Stránka se připravuje
Formuláře ke stažení

Potřebujete přihlášku nebo smlouvu s rodiči? Zajímá vás jídelní lístek? 

Stránka se připravuje
bottom of page