top of page
IMG_4379a.jpg

Vítejte na stránkách lesní komunitní školky Děti z Teepee

Aktuálně

Podařilo se nám najít nádherné prostory v Kosteleckých Horkách pro naši školku. Ale pozor! Bude to místo nejenom pro Vaše děti. Na své si přijdete i Vy!

V současné době probíhají úpravy zdejšího prostoru a naše zabydlování. Také se připravujeme na HLÍDACÍ LÉTO. A dolaďujeme i další akce, do kterých bychom se rády přes léto pustily. Každopádně už teď můžete sledovat, co jsme si pro Vás a Vaše děti připravili na léto ... Sledujte Léto v teepee!

Pokud Vás zajímá, jak to u nás aktuálně vypadá, koukněte ... PRÁVĚ SEM!

Hlídání dětí školkového i školního věku

oznámení na instagram (1).jpg

Dělá Vám starost, jak to zase přes léto zvládnete se svými dětmi? Už nemusí!

Nabízíme Vám v našich nových školkových prostorách v Kosteleckých Horkách hlídání pro Vaše děti a to ať jsou školkového nebo školního věku. Hlídání bude zajištěno po většinu prázdnin. Volné termíny se dozvíte na emailu letovtypi@centrum.cz.

 

Mohou tak strávit krásné letní dny v přírodě s připraveným zázemím pro případ období dešťů. K dispozici budou mít velký dvůr, velkou zahradu pro svůj rozlet. Hned za zahradou louku, kdyby bylo pohybu málo a za ní i les, který můžeme společně navštěvovat.

Noc v týpí

Toužíš prožít něco jedinečného? Nebo snad něčím zajímavým obdarovat své blízké? 

Toužíš zažít romantickou noc v srdci krásné přírody? Nebo třeba si vyjet s kamarády na víkend? Připravit dětem překvapení a radost? Chtěli byste ráno po probuzení a nebo před spaním pozorovat pasoucí se srnky? Možná můžou být blíž než byste je kdy čekali.

Naše týpí jsme zasadili do jedinečného prostředí Kosteleckých Horek, obce, která se nachází v nadmořské výšce 320 m.n.m.

Volné termíny pro splnění svých snů se dozvíš na emailu letovtypi@centrum.cz.

spani v typku 01.jpg

Rádi byste nahlédli do života včel? 

srdcem včelařem.jpg

Vždycky Vás lákalo zjistit, jak to chodí v úlu, ale chyběla Vám odvaha jít vstříc žihadlům? Zahoďte své obavy, u nás jsou naprosto zbytečné!

V srdci nádherné přírody Kosteleckých Horek Vám přinášíme možnost stát se na chvíli včelařem a bezpečně bez žihadel si vyzkoušet na vlastní kůži, jak to vypadá právě tam, mezi včelkami v úlu.  

Máme pro Vás a Vaše děti zajímavé seznámení s tak důležitými tvory, bez kterých bychom těžko mohli existovat. V prostorách naší školky na Vás čeká prosklený úl, díky kterému můžete nakouknout tam, kde to bývá většinou pro většinu lidí skryto. Mezi včelky do jejich úlu. A to v bezpečí a bez žihadel. :)

Volné termíny se dozvíte na emailu letovtypi@centrum.cz.

Kurz Respektovat a být respektován

První kurz se nám podařilo zorganizovat a pro velký zájem jsme se domluvily s lektory Respektovat a být respektován na dalším termínu.

 

Proto neváhejte a jestli máte o kurz zájem, přihlaste se už teď!

 

Počet míst je omezený a přihlášky je možné přijímat pouze do konce července.

 

Vše potřebné včetně podrobného programu vidíte vpravo, popřípadě klikněte na tlačítko Více o kurzu.

Hlavní lektor kurzu je Soňa Kazda

Kdy: 18-19. listopad 2023

         25-26. listopad 2023

Kde: MAS NAD ORLICÍ, o.p.s., Kostelecké Horky

 

Cena: Účastnický poplatek je 5900Kč na účastníka pro přihlášení do konce července, pro přihlášky zaslané později 6500Kč na účastníka.

leták 02.jpg

Výzva 15 minut spolu 

1.png

Rozhodli jsme se vzájemně se podpořit a vytvořit výzvu, která nám pomůže trávit více kvalitního času s našimi dětmi. Vytvořili jsme pro vás přehlednou tabulku, kterou si můžete vytisknout a v našem blogovém článku se dozvíte více o tom, k čemu je to vlastně dobré a proč jsme se rozhodli vytvořit tuto výzvu. 

Teepee Blog

Naše vize

Vizí našeho projektu je vytvořit lesní školku, která bude inspirována principy  alternativních přístupů lesních, Montessori a Waldorfských pedagogik.

Ceník

Zaujal vás náš projekt a rádi byste svěřili své děti do rukou našich průvodců? 

Spolek 

Na tomto místě jsou k dispozici naše stanovy, výroční zprávy a jiné dokumenty týkající se spolku. 

Stránka se připravuje
Formuláře ke stažení

Potřebujete přihlášku nebo smlouvu s rodiči? Zajímá vás jídelní lístek? 

Stránka se připravuje

Chcete nás finančně podpořit?

V současné chvíli jsme na prozatimním místě, nicméně nákladů máme více než dost. V poslední době nás nejvíce peněz stálo stěhování a nové dřevo na zimu. Také jsme museli do chatičky pořídít nová kamna, protože ta současná jsou velmi stará a neudrží teplo. 

Co se týče budování zázemí, na jaře hledáme pozemek, kde bychom mohli dlouhodobě zakotvit. Proto také co nejvíce šetříme abychom na novém místě mohli pořídit maringotku nebo něco podobného, co bude vyhovovat konkrétnímu místu. 

Protože, se nám neosvěčil crowdunfing ani veřejná sbírka pouze sdílíme číslo našeho účtu. Pokud nás chcete podpořit, pošlete libovolnou částku s poznámkou dar. 

 

Za jakýkoliv příspěvek budeme velmi vděčni.  2502209874/2010

Stanu se sponzorem / partnerem Dětí z Teepee

Líbí se vám náš záměr? Chcete nás nějak významěji podpořit finančně nebo materiálně?
Rádi byste se stali našimi sponzory nebo partnery?
Kontaktujte nás emailem: deti.z.teepee@gmail.com
bottom of page